Hakkımızda

Güvenle bir adım ileriye

SİSYA™ uzun yıllar Netsis ERP Sektöründe çalışmış, alanlarında uzman bir ekip tarafından Konya’da kurulmuş bir yazılım şirketidir. Konya bölgesinde Netsis Yetkili Satıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Sisya Teknoloji Netsis Kobi Ürünleri(Entegre , Standard , Bordro) ve büyük işletme ürünleri (Enterprise , Bordro , İnsan Kaynakları , CRM , MRP ) satış, destek ve eğitim merkezidir. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre en optimum çözümü belirleyerek bu ihtiyaçların uyarlama, geliştirme ve ileri raporlama faaliyetlerini yürüten şirketimiz aynı zamanda müşterilerinden gelen özel istek yazılım projelerini de bünyesinde tamamen müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak onlara kendi işlerinde yardımcı olacak butik yazılımlar halinde üreterek ve geliştirerek çözümler sunmaktadır. Deneyimli kadrosuyla çalışmayı ve dürüstlüğü ilke edinmiş bir ekip kurarak taahhütlerini eksiksiz yerine getiren şirketimiz aynı kalitede hizmet etmeye devam edecektir.


Vizyonumuz


Alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla bilgi teknolojileri ve yazılım sektöründe yenilikçi, dürüst, müşteri memnuniyetine önem veren ve hizmet alanlarımızın önemini kanıtlayan ve destekleyen bir firma olmak. Yazılım sektöründe memnun ettiği müşterilerle birlikte öncelikle bölgesinde ve sonra ülke genelinde adından söz ettiren, güçlü güvenilir, tercih edilen lider bir şirket olup, ülke ekonomisine katkı sağlayabilmektir.


Misyonumuz


Şirketimize güvenerek firmalarının gerek iş takibi, üretim, satış-pazarlama, stok gibi entegre yazılımlar gerekse web alanındaki vitrinlerini bize emanet eden müşterilerimizin istek ve beklentilerini zamanında güvenilir ve ihtiyaçları doğrultusunda üretmek. Sektördeki rekabet ortamında adından güvenirliliği ve sorunsuz iş takibi ilkeleriyle bahsettirmek. Her gün çağın gerektirdiği güncel teknolojiyi yakından takip edip uygulayarak kendini güncel tutan bir yazılım şirketi olmaktır.

Ayrıcalıklı Hizmet mi Arıyorsunuz ?